Jak postupujeme při výrobě?

Nahlédněte pod pokličku toho, jak s námi funguje spolupráce. Jak se začíná a postupuje, než k vám dorazí zadaná zakázka?

Máme na vás spoustu otázek
Vše začíná kontaktem s naším obchodním zástupcem. Zadáte své požadavky a my se vás pak ptáme a ptáme. Na cílovou skupinu, účel, záměr a další důležité otázky. Čím lépe vás pochopíme, tím budete s výsledky naší práce spokojenější. Na základě vašich požadavků a představ zpracujeme cenovou nabídku, která obsahuje odhad náročnosti grafického i technického zpracování.

Nejprve grafika, pak technika
Jakmile nám odsouhlasíte začátek prací, vytvoříme grafické návrhy. Celou dobu s vámi komunikujeme a navrhujeme design tak, aby splnil svůj účel a oslovil cílovou skupinu. Po schválení výsledného vzhledu se přesouváme k technickému řešení zakázky. Až v tomto kroku jsme schopní vytvořit přesnou cenovou nabídku. Vše totiž záleží na výběru materiálu a zpracování. Stále jsme s vámi ve spojení a vy víte, v jaké fázi příprav se nacházíme. 

Jdeme do tisku
Blížíme se do závěrečné fáze výroby - vytváříme pilotní vzorek. Dolaďujeme poslední detaily a po vašem odsouhlasení spouštíme výrobu. Na řadu přichází naše špičkové technologie. Tiskneme ve tří směnném provozu na tiskových strojích Durst, které zajišťují perfektně barevné výstupy. Neustále kontrolujeme kvalitu výtisků a posouváme je na frézování či ořez k dokonale přesnému řezacímu plotteru Zünd. 

Kontrolujeme, balíme a posíláme
Blížíme se pomalu ke konci výroby - komplementujeme výrobky a bedlivě dbáme na to, aby vše bylo v pořádku. Následuje balení a expedice hotové zakázky. A netrpělivé čekání na reference od vás, našich klientů. 

Chcete vyzkoušet spolupráci s námi i vy? Ozvěte se nám.