Tiskárna S-print, kterou provozuje agentura Sittardia, patří mezi rychle rostoucí polygrafické subjekty. Zatímco některé tiskárny v posledních letech stagnují, ve společnosti Sittardia investovali do koupě nového tiskařského stroje Durst Omega, který se svým fotorealistickým výstupem a kvalitou boří a mění dosavadní standardy velkoformátového digitálního tisku.

„Zahájení provozu nového tiskařského stroje Durst Omega předcházela úprava našich výrobních prostor tak, aby byly schopny pojmout další tiskové technologie. Přesto může úkol přepravit a přesně umístit takový kolos ve stísněném prostředí vypadat na první pohled jako neřešitelný. Vše se ale nakonec zvládlo, a to bez jakéhokoliv poškození jak vlastního tiskařského stroje, tak okolí.“ 

A na co se můžete jako zákazník těšit? Tiskárna Durst Omega je připravena tisknout na média, jako jsou papír, kov, plexi, sklo, akrylát, KAPA desky, PVC desky, PVC bannery, POP a POS, voštinové desky, kartony, lepenky atd. Maximální šířka potisknutelných materiálů je 160 cm a tloušťka 5 cm. Tiskárna Durst Omega tiskne na deskové materiály stejně jako na rolové. Systém roll-to-roll dovoluje kontinuální potisk rolí materiálu, jako jsou např. bannery, samolepicí fólie, tapetové materiály, plátna aj. Výstupy jsou využitelné pro interiérové i exteriérové aplikace s velice dobrou venkovní odolností.

„Tiskárna Durst Omega zajišťuje vysoký standard kvality výstupu, je možné tisknout s rozlišením až 1728 dpi. Špičková kvalita vyhovuje i tak náročným výstupům, jako jsou texty o velikosti 3 až 4 body nebo čárové kódy třídy A“.