Na základě poptávkového řízení byla agentura Sittardia vybrána pro letošní rok jako dodavatel pro tisk venkovních kampaní firmy Allianz. V rámci OOH (Out Of Home) kampaně tiskne standardní i nestandardní rozměry billboardů a plakátů pro celou Českou republiku.

Reklamní agentura Sittardia provozuje tiskárnu, která se specializuje na velkoplošný tisk s využitím latexové technologie, jehož výhodou je vysoká kvalita, odolnost a rychlost tisku. Požadavky klientů vyřídíme rychle díky nepřetržitému provozu, ve kterém vyrábíme nejrůznější produkty velkých i menších formátů, jako jsou billboardy, abribusy, samolepky, bannery pro venkovní reklamu či autoplachty a další. 

„Nezáleží na tom, zda se jedná o produkci sta billboardů, tisk v několika verzích nebo o výrobu jediného billboardu. Od nás vždy dostanete nejlepší poměr ceny a kvality. Dokonce i pro větší kampaně můžeme tisknout co kus, to originál. Pro naši tiskovou technologii není problém tisknout například regionální adresu nebo odlišný motiv. Výroba billboardů je také možná již od jednoho kusu,“ říká výrobní ředitel Tomáš Vízner.

Termín dodání je rozdílný podle počtu kusů, ale obvykle do 3 dnů. V návaznosti také zajišťujeme kompletní logistiku, a to od balení u tiskovin až po distribuci zakázek pro maloobchodní sítě. „V rámci této služby vám můžeme nabídnout adresnou distribuci nebo zásobování prodejních sítí POS materiály,“ dodává Tomáš Vízner.

Potřebujete tisk na papír, plachtovinu nebo samolepicí vinyl? Zašlete nám poptávku a rozměr, který potřebujete, a my vám tisk obratem naceníme.